• Pole Dance

Krista Majak

Krista on terve oma elu tantsu ja liikumisega seotud olnud. Alates 2004st aastast on Krista juhendanud erinevadi tantsu- ja hiljem ka aeroobika- ja personaaltreeninguid.  Aastate möödudes lisadusid erinevad treenerite litsentsid ja koolitused (Nt. EEVL EKR5 tase, Vesiaeroobika EKR 3, Glucker-Kolleg Personal Training, erinevad ideepäevad ja conventionid ja koolitused olid Krista igapäevaelu lahutamatu osa, lisaks treeningute juhendamisele). 

Aastatel 2000-2016 oli Krista lisaks hobikorras ka Tartu Võrkpallimeeskonna BigBank cheerleader ehk Kristal on ka väga palju lavakogemust nii korvpalli-, võrkpalliplatsil kui ka erinevatel üritustel ja ööklubides. Tartu Ülikoolis õppis ja lõpetas Krista bioloogia  ja psühholoogia erialad. Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis on Krista õppinud ja lõpetanud füsioteraapia eriala ning töötab praegu Tartu Linna Polikliinikus füsioterapeudina, Tartu Arctic Spordiklubis fitness-juhi ja treenerina(aeroobika, vesiaeroobika, personaaltreeningud) ning Viljandi Kultuurikolledžis lektorina (seal õpetabki ta tantsutudengitele anatoomiat ja painduvuse aluseid). 

Treeneri ameti juures armastab Krista suhelda oma klientidega, anda edasi teadmisi ja oskusi oma treenitavatele, et nad mitte vaid ei oskaks asju õigesti sooritada, vaid, et nad ka teaksid miks ja mida nad parasjagu treenivad või venitavad.