• Pole Dance

Peod

Soovid maha pidada ühte lõbusat tüdrukute õhtut, sünnipäeva, poissmeesteõhtut või lihtsalt kifti üritust oma heade sõpradega?

Siis on meil pakkumine just sinule!

 

Alljärgnevalt leiad meie hoole ja armastuge koostatud paketid, millest saad endale sobiva välja valida. Juhul, kui sul on erisoove või tahaksid midagi hoopis teistsugust korraldada võta meiega ühendust info@flightclub.ee! Leiame koos parima lahenduse!

Grupi suuruse valikul arvesta, et saalis on kasutusel 5 tantsuposti.

 

1h – Triki põhine trenn – 100€

Tunni aja sisse kuulub soojendus, elementide õppimine postil ja venitus. Anna meile teada, kas olete varem postitantsuga tegelenud ja mis tasemel tund võiks olla. Samuti on võimalik treeneriga elemendid läbi arutada, mida tunnis õpetatakse. Kasutusel on 5 posti – seega tulles rohkem kui viiekesti, on vaja posti jagada. See ei tähenda aga sugugi, et tuleb vähem pingutada : )

 

1h – Tantsuline trenn – 100€

See tund on mõeldud kõigile tantsuhuvilistele! Põhilisteks elementideks on tants ümber posti ja põrandal. Jalga võid panna kontsaga kingad või sokid, olenevalt meeleolust mida luua soovite. Et tund tuleks eriti lõbus, on teil võimalik meile eelnevalt ka oma soovilugu saata. Koostame kava just selle loo järgi. Soovitatav külaliste arv: 5 inimest (5-le postile).

 

1,5h – Mini pidu 150€

Siin on võimalik sul tunni ülesehitust ise valida – kas soovite pigem akrobaatilisi elemente postil õppida või koreograafia järgi tantsu omandada. 1,5h sisse mahub 1h postitantsu tundi ning ülejäänud aeg on teil võimalik teha fotosid, istuda ja niisama lõõgastuda. Soovi korral saate kaasa võtta suupisteid ja jooke, mida pärast tundi tarbida.

Meie poolt on pruudile kinkekaart ühe trenni väärtuses.

 

2h – Party hard! 200€

Teeme trenni, kuni keha enam vastu ei pea? Kui seda soovid, siis muidugi! Samas võid siin jätta trenni ajaks siiski ühe tunni ja ülejäänud aega kasutada, et kogu seltskonnast lahedaid pilte teha, süüa ja juua enda toodud kraami või niisama lõõgastuda ja juttu rääkida. Flight Clubi poolt kingime teile ka pudeli vahuveini, mida trenni lõpus nautida ning pruudile kinkekaardi ühele vabalt valitud rühmatrennile.