[{"2019-08-26":[{"algus":"2019,08,26,17,30,00","lopp":"2019,08,26,18,30,00","taidetud":"6","vaba":4,"stuudio":"1","treeneriNimi":"Eeva","trenniNimi":"POLE LvL 1","trenniNid":"93","trenniKirjeldusNid":"24","registered":0,"waitinglist":null}]},{"24":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/lvl1_0.png"}}]
Eeva Klais

Eeva on läbinud X-pert postitantsu treeneri koolituse Lvl1/LvL2.

Lõpuklassidest alates ning pärast kooli lõppu on Eeva tegelenud mitmete ekstreemspordi aladega, sõitnud lumelauda ning katsetanud eri surfistiile. Suurimaks kireks oligi väga pikalt just nimelt lumelauasõit.

2016. aastal avastas ta enda jaoks jooga, kuid süda nõudis alati ka midagi ekstreemsemat ning pilku köitis postitants. Pärast paariaastast kaalumist ning maalt linna kolimist kasutas Eeva viimaks võimalust ning hakkas Tartus Flight Clubis trennis käima. Edasi on kõik läinud väga ladusalt, eelnev treenitus ja korralik ports hulljulgust on teda väga kiirelt endalegi ootamatult heade tulemusteni viinud ning isu uut õppida ja edasi treenida aina süveneb.

Eeva postitantsu iidoliteks on Olga Koda, Ashley Fox, Sarah Scott, Dan Rosen ja Anastasia Sokolova, kes ta postini tõi. Professionaalidest on Eeva treeninud Kristel Mikkuse, Diana Harteni ning Dani ja Sarah käe all.

Eeva: "Ja kui nüüd tagantjärgi mõelda on elu mind postitantsuks ise ette valmistanud. Juba lapsena keerutasin mängides ümber postide ning fännasin oli pea alaspidi rippumist."

ENG

Eeva has successfully completed the X-pert Pole Fitness Level 1 & 2 course.

Eeva has tried a number of extreme sports, like different types of surfing and snowboarding, the latter of which she was very passionate about for a long time.

In 2016 Eeva discovered yoga, but her heart desired something a bit more ‘extreme’ than calm movements, which is how she decided to try pole dancing here at Flight Club.  Everything has moved very naturally from that point on, considering her background of snowboarding and lots of courage to keep on trying new tricks and improving them.

Eeva’s pole idols are Olga Koda, Ashley Fox, Sarah Scott, Dan Rosen and Anastasia Sokolova, who made her want to try pole in the first place. She has attended the workshops of Kristel Mikkus, Diana Harten, Dan and Sarah.

Eeva says, ‘If I think back, it seems like life has somehow prepared me for pole dancing, as I’ve always liked to twirl around and hang upside down while playing as a child.’