[{"2022-05-19":[{"algus":"2022,05,19,18,45,00","lopp":"2022,05,19,19,45,00","taidetud":"5","vaba":5,"stuudio":"2","treeneriNimi":"Krista","trenniNimi":"INTRO \/ LvL1","trenniNid":"5159","trenniKirjeldusNid":"35","registered":0,"waitinglist":null}]},{"35":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/intro.png"}}]
Gabriele

Gabriele on terve oma elu spordiga tihedalt seotud olnud. Juba 3-aastaselt alustas ta ilu- ja rühmvõimlemisega treeninguid võimlemisklubis Rütmika. Ta on rühmvõimlemisega esindanud Eestit Euroopa ja maailmameistrivõistlustel ning maailmakarikaetappidel. Võimlemisvaibal treenis ta kokku 13 aastat.

Peale tippspordist lahkumist, oli Gabriele mitu aastat võrk- ja korvpallimängude juures cheerleader. Hetkel harrastab ta juba üle kahe aasta rahvatantsu tantsurühmas "Tantsutallad" ja tantsib Vanemuise teatri etenduses "Niskamäe naised". Lisaks on Gabriele Hugo Treffneri Gümnaasiumi abiturient.

Gabrielet iseloomustavad väljendid: kes teeb, see jõuab, ja kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Treenerina meeldib Gabrielele näha treenitavate arengut, võtta vastu erinevaid väljakutseid ning anda endast kõik, et pärast trenni oleks positiivne meeleolu. Ta on ise treeningutel alati väga põhjalik ja kohusetundlik ning nõuab seda ka treenitavatelt.