[{"2019-12-06":[{"algus":"2019,12,06,17,30,00","lopp":"2019,12,06,18,30,00","taidetud":"7","vaba":3,"stuudio":"1","treeneriNimi":"Nelli","trenniNimi":"Aerial Silks","trenniNid":"845","trenniKirjeldusNid":"432","registered":0,"waitinglist":null}]},{"432":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/silks1.png"}}]
Krista Majak

Krista on läbinud X-pert postitantsu treeneri koolituse Lvl1/Lvl2.

Krista on terve oma elu tantsu ja liikumisega seotud olnud. Alates 2004. aastast on Krista juhendanud erinevaid tantsu- ja hiljem ka aeroobika, vesiaeroobika- ja personaaltreeninguid.  Aastate möödudes lisadusid erinevad treenerite litsentsid ja koolitused (Nt.  X-pert postitantsu treeneri koolituse Lvl1/LvL2, EEVL EKR5 tase, Vesiaeroobika EKR 3, Glucker-Kolleg Personal Training, erinevad ideepäevad ja conventionid ja koolitused on Krista igapäevaelu lahutamatu osa, lisaks treeningute juhendamisele).  Õhuakrobaatikaga seotud workshopidest on Krista osalenud näiteks Anna-Maija Nyman, Sarah Scott, Kadri Hansen, Yana Katorcha, Oleg Zabelin, Radmila Aitova ja Kristel Mikkuse tundides.

Aastatel 2000-2016 oli Krista lisaks hobikorras ka Tartu Võrkpallimeeskonna BigBank cheerleader ehk Kristal on ka väga palju lavakogemust nii korvpalli-, võrkpalliplatsil kui ka erinevatel üritustel ja ööklubides. Tartu Ülikoolis õppis ja lõpetas Krista bioloogia  ja psühholoogia erialad. Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis on Krista õppinud ja lõpetanud füsioteraapia eriala ning töötab praegu Tartu Linna Polikliinikus füsioterapeudina ning Viljandi Kultuurikolledžis lektorina (seal õpetabki ta tantsutudengitele anatoomiat ja painduvuse aluseid). Lisaks juhendab ta erinevaid treeninguid ja tunde Impuls spordiklubis, Tähtvere Tantsukeskuses ning Luunjas ja Räpinas (aeroobika, vesiaeroobika, tants, ema ja beebi treeningud, personaaltreeningud, rasedate treeningud).

Treeneri ameti juures armastab Krista suhelda oma klientidega, anda edasi teadmisi ja oskusi oma treenitavatele, et nad mitte vaid ei oskaks asju õigesti sooritada, vaid et nad ka teaksid  mida ja mille jaoks nad seda teevad.

ENG

Krista has successfully completed the X-pert Pole Fitness Level 1 & 2 course.

Krista has loved movement and dance her whole life. She has been an instructor since 2004, instructing different types of dance lessons, aerobics, water aerobics and personal training sessions. Krista has obtained numerous instructor’s licenses over the years, like X-pert Pole Fitness LVL 1 & 2 course, EEVL EKR5 level, EKR 3 level in water aerobics, Glucker-Kolleg Personal Training. Different idea-days, conventions and trainings are a part of her everyday life, in addition to instructing lessons of course.  Krista has taken part in workshops of professional aerialists like Anna-Maija Nyman, Sarah Scott, Dan Rosen, Kadri Hansen, Yana Katorcha, Oleg Zabelin, Radmila Aitova and Kristel Mikkus.

Krista also danced as a cheerleader as a hobby from 2000 to 2016, which means she has a lot of experience performing at games, events and in night clubs. She has a biology and psychology degree from Tartu University and studied and graduated from Tartu Health Care College as a physiotherapist. Now she works as a physiotherapist at Tartu Polyclinic, gives anatomy and stretching lectures at Viljandi Culture Academy and is an instructor at Impuls Sports Club, Tähtvere Dancing Centre, Räpina and Luunja (aerobics, water aerobics, dance, mother and baby trainings, personal trainings, pregnancy workouts).

What Krista loves most about being an instructor is being able to educate students and furthermore, to teach them how and why they are doing the exercises that they are, and why they’re beneficial for them.