[{"2020-08-11":[{"algus":"2020,08,11,18,45,00","lopp":"2020,08,11,19,45,00","taidetud":"8","vaba":1,"stuudio":"1","treeneriNimi":"Krista","trenniNimi":"POLE intro","trenniNid":"1902","trenniKirjeldusNid":"26","registered":0,"waitinglist":null}]},{"26":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/intro_2.png"}}]
Paula Tiiman

Paula on läbinud X-pert postitantsu treeneri koolituse Lvl1/LvL2.

Paula alustas VK Piruetis rühmvõimlemisega juba 4-aastaselt ning tegeles sellega kokku 13 aastat. Oma karjääri tipphetkel võistles ta rühmaga Moskva maailmameistrivõistlustel finaalis ja esines klubi eliitrühmaga mitmetes riikides. Talle ei ole võõrad pikad treeningud ega tihe trennigraafik. Hetkel õpib ta Tartu Ülikoolis füsioteraapiat ja omandab treenerikarjääri toetavaid oskusi ja teadmisi.  

Postitantsuga tutvus Paula pärast võimlemiskarjääri lõppu, otsides sarnast akrobaatilist ning naiselikku ala. 2014. aasta juunis proovis ta Pia Martini postitantsu algajate trenni Reval Spordis ja on nüüdseks viis aastat selle alaga tegelenud. 2016. aastal hakkas Paula samuti Reval Spordis algajate postitantsu trenne andma. Järgmisel aastal lisandusid tema tunniplaani ka kesktaseme ning edasijõudnute trennid.

Postitantsu professionaalidest on Paula pool aastat treeninud koos mitmekordse Mister Pole Scotland võitja Theo Robertsoniga, kes on inspireeriv enda jõu ja graatsilisuse poolest. Ta on osalenud ka Yvonne Sminki, Natasha Wangi, Hanka Venselaari, Kristel Mikkuse, Kadri Hanseni, Sarah Scotti ja Dan Roseni töötubades. Enim hindab Paula postitantsus loovust, eneseväljendust ja graatsilist liikumist ning oskust muuta ka kõige lihtsamad trikid hea soorituse läbi lummavaks.