[{"2022-07-07":[{"algus":"2022,07,07,17,30,00","lopp":"2022,08,18,18,30,00","taidetud":"3","vaba":7,"stuudio":"2","treeneriNimi":"Krista","trenniNimi":"Pole FIT","trenniNid":"5395","trenniKirjeldusNid":"815","registered":0,"waitinglist":null}]},{"815":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/polefit.png"}}]
Teretulemast Flight Club õhuakrobaatika klubisse

Flight Club pakub Tartus õhuakrobaatika trenne 2015 aasta suvest. Meie põhisuunitlus on postitants mille kõrvale on viimaste aastate jooksul lisandunud mitmed erinevad õhuakrobaatika alad. Pakume näiteks ka populaarseid tsirkuse suunitlusega trenne nagu aerial hammock, aerial silks ja aerial hoop. 2019 aastal tuli meie tunniplaani kaks väga põnevat trenni nimega Bungee Fit ja Bungee Dance, mis on super kardio trennid ja pakuvad kindlasti uutmoodi närvikõdi.

Meie prioriteediks on meie klientide turvalisus. Just sellepärast suuname oma trennides erilist tähelepanu tugeva baasi saavutamisele ning õige tehnika õpetamisele. Meie postitantsu treenerid on X-pert postitantsu treeneri koolituse läbinud ning omavad pikaaegset kogemust erinevates kehakultuuri valdkondades. 
Nii meie õpilased kui ka treenerid on meie stuudiot väga edukalt erinevatel õhuakrobaatika võistlustel esindanud. Kui sul on soov õhuakrobaatika vallas võistelda, siis oled meie juures just õiges kohas!

Trennidesse ootame aga igasuguse treeningtasemega õpilasi. Me garanteerime, et järjepidevalt trennis käies on kõigil võimalus soovitud tasemele jõuda.
Me omame Tartus kahte stuudiot. Meie esimene väga armas ja hubane stuudio asub Näituse 27 aadressil. 2019 aastal avasime uue stuudio Tähe 98 aadressil, mis on suurem ja avaram ning omab nii duššinurka kui ka sauna.

Meie kuukaardid kehtivad samaaegselt mõlemas stuudios.

Juhul, kui soovid meile kirjutada, siis saad seda teha nii e-maili teel kui ka sotsiaalmeedias.