[{"2024-04-12":[{"algus":"2024,04,12,18,00,00","lopp":"2024,04,12,19,00,00","taidetud":"2","vaba":6,"stuudio":"2","treeneriNimi":"Marit","trenniNimi":"Aerial Hoop LvL 2","trenniNid":"9233","trenniKirjeldusNid":"25","registered":0,"waitinglist":null}]},{"25":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/hoop.png"}}]
Bungee Fit

Bungee on äärmiselt eriline ja väga kaasahaarav treening, mida tehakse olles trossiga lae külge kinnitatud. Tund algab soojendusega ning tunni põhiosa koosneb intervallidega nii jõudu arendavatest harjutustest kui lõbusamatest liikumistest. Seega annab tund väga hea koormuse pea kõigile suurematele lihasgruppidele ning on ühtlasi hea Su südamele.

Tund lõpeb lõõgastuste ja venitustega. Kokku kestab treening 45min. Oluline on tulla tundi õigel ajal ning enne tunni algust tualettruumi külastada (treeningu ajal ei ole see enam nii lihtsasti teostatav).

Selga tuleks panna pikad püksid ja kõhtu ja selga katvad riided. Jalga sobivad puhta tallaga treeningtossud ja kaasa võiks kindlasti haarata ka vee. Isiklik treeningrätik ei teeks ka paha.

Selga

Pane jalga pikad püksid ja kõhtu ning selga katvad riided.

Jalga

Võta kaasa puhta tallaga treeningtossud.

Enne trenni

Käi kindlasti enne trenni algust tualetis. Trenni ajal ei ole väga lihtne rakmeid eemaldada.