[{"2022-08-08":[{"algus":"2022,08,08,17,30,00","lopp":"2022,09,19,18,30,00","taidetud":"3","vaba":7,"stuudio":"2","treeneriNimi":"Karoli","trenniNimi":"POLE LvL 1","trenniNid":"5302","trenniKirjeldusNid":"24","registered":0,"waitinglist":null}]},{"24":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/lvl1_0.png"}}]
Peopaketid

Tüdrukuteõhtu sobib suurepäraselt esmakordseks postitantsu trenniks! Sõbrannadega koos saate meie juures privaatses ja hubases saalis õppida selgeks esimesed postitantsu sammud. Me muudame trenni olemust just teie soovide järgi, olgu see siis seksikas koreograafia tantsu näol või postitantsu baaselementide omandamine.

Meie treenerid on läbinud asjakohaseid koolitusi, et teie trenn oleks turvaline ja lõbus. Saame väga hästi aru, et tüdrukuteõhtu raames läbiviidav tund on oma olemuselt vaba kulgemisega ning meie jaoks on oluline just see, et teie ennast mõnusalt tunneksite.

Kirjuta meile oma soovi kuupäev ning kellaaeg ja me saame juba täpsema plaani kokku leppida!

Kirjuta meile

Peopakett Kuld - 1,5h treeninguid plus šampus ja kinkekaart 160€

Veeda meeldivalt aega koos oma sõpradega ja muuda oma üritus eriliseks. Olgu see siis tüdrukuteõhtu, sünnipäev või mõni muu vahva üritus. Ühe treeningu jooksul tutvustab meie treener veidi ühte Teie valitud õhuakrobaatika vahendit ning õpetab antud vahendi baasoskusi. Olgu see siis post, hammock, õhurõngas, silks, bungee või tants. Treening kestab 1,5 h ning peale tundi on stuudio poolt seltskonnale kingituseks ka pudel kihisevat (18+) ning kinkekaart ürituse peategelasele.

Peopakett Hõbe - 1 h treeninguid plus šampus 110€

Veeda meeldivalt aega koos oma sõpradega ja muuda oma üritus eriliseks. Olgu see siis tüdrukuteõhtu, sünnipäev või mõni muu vahva üritus. Ühe tunni jooksul tutvustab meie treener veidi ühte Teie valitud õhuakrobaatika vahendit ning õpetab antud vahendi baasoskusi. Olgu see siis post, hammock, õhurõngas, silks, bungee või tants. Treening kestab 1 h nng peale tundi on stuudio poolt seltskonnale kingituseks ka pudel kihisevat (18+).

Äripakett Kuld - 1,5h treeningut 150€

Tule ja veeda oma meeskonnaga aega katsetades uusi asju. Sobib hästi erinevate ettevõtete motivatsiooniürituseks, suvepäevadeks, ühisüritusteks jpm. Ühe treeningu jooksul tutvustab meie treener veidi ühte Teie valitud õhuakrobaatika vahendit ning õpetab antud vahendi baasoskusi. Olgu see siis post, hammock, õhurõngas, silks, bungee või tants. Treening kestab 1,5 h. 

 

 
 
 
 

 

Äripakett Hõbe - 1h treeningut 100€

Tule ja veeda aega oma meeskonnaga aega katsetades uusi asju. Sobib hästi erinevate ettevõtete motivatsiooniürituseks, suvepäevadeks, ühisürituseks jpm. Ühe tunni jooksul tutvustab meie treener veidi ühte Teie valitud õhuakrobaatika vahendit ning õpetab antud vahendi baasoskusi. Olgu see siis post, hammock, õhurõngas, silks, bungee või tants. Treening kestab 1h.

 
 

Korduma Kippuvad Küsimused

Mis me trenni selga peame panema?
Tavaliselt on postitantsu tundi vaja jalga panna lühikesed püksid (üles sobib lihtne trenni topp). Trenn toimub kas sokkides või paljajalu, tänavakingades palume saali mitte tulla. Juhul, kui te soovite koreograafia tundi, siis võite jalga panna ka pikad püksid, sest sel juhul te postile ei roni.  Trenni ajaks eemaldage kõik ehted, eriti just sõrmused. Kaasa võite võtta väikesed rätikud, millega käsi ja posti puhastada ning veepudel.

Kas me saaksime lasta ainult pruudil tantsida ning ise pealt vaadata? Kas hind oleks siis soodsam?
Paketi hind sellest ei olene, kui mitu inimest kaasa tantsivad. Me kindlasti ei soovita sellist varianti, kus pruut peab üksi tantsima ja teised pealt vaatavad. Selline ülesehitus võib pruudile pigem ebameeldiva kogemuse jätta. Koos sõbrannadega on trenn kindlasti palju meeleolukam!

Kas me saaksime postitanstu asemel mõnda muud trenni teha?
Jah, kindlasti! Te võite meie tunniplaanist valida ükskõik millise trenni, mis teid kõnetab.

Kas võime enda fotograafi kaasa võtta?
Jah, ja kui raatsite meiega ka pilte jagada, oleksime väga rõõmsad ;)

Kas tohime oma alkoholi kaasa võtta?
Enne trenni palume alkoholi mitte tarvitada! Juhul, kui teiega on osalised, kes trenni kaasa ei tee, siis ei keela me alkoholi tarvitamist aga treening ja alkohol kokku ei sobi.