Marit

Marit puutus õhuakrobaatikaga esimest korda kokku 2017. aastal siinsamas Flight Clubis ning 2019. aasta alguses hakkas tõsisemalt õhurõnga trennides käima. Ajapikku lisandusid ka teised õhuakrobaatika stiilid – silks ja hammock. Nooremana tegeles Marit ujumisega, kuid varasemat tantsu- või võimlemiskogemust tal ei ole – jõud ja painduvus ongi arenenud õhuakrobaatikaga tegeledes. Seepärast julgustab Marit õhuakrobaatikat proovima ka neid inimesi, kes kardavad, et neil pole piisavalt jõudu või kogemust.

Üks õhuakrobaatika peamistest võludest Mariti meelest on ala mitmekesisus – alati leidub uusi trikke või väljakutseid ja igav ei hakka kunagi. Samuti on rõngal ja kangal võimalik katsetada erinevates stiilides treenimist – puhtast jõutrennist tantsuliste koreograafiateni.

Treeneriameti juures peab Marit väga tähtsaks ohutust. Ta on läbinud Hall Rigging Academy “Aerial Rigging Safety” kursuse, et õppida, kuidas vähendada võimalikke riske treenides ning veenduda selles, et kasutatav varustus on õhuakrobaatikaks sobilik ja turvaline.