Sigrid

Sigrid leidis tantsumaailma enda jaoks gümnaasiumi ajal. Aastate jooksul on läbi tantsitud mitmeid erinevaid stiile – cheerleading, stripptants, hiphop, peotants ja aeroobika.Aastal 2017 kuulis Sigrid esimest korda postitantsu trennist ja kibeles proovima. Trennidesse jõudis ta 2018 aasta juunis peale teise lapse sündi. Sealt alates on postitants olnud Sigridi südamelähedaseim hobi, mida ta on harrastanud igal vabal hetkel pere ja kooli kõrvalt.

Sigrid on läbinud Tartu Ülikoolis sporditeaduste ja füsioteraapia bakalaureuseõppe ning töötab füsioterapeudina Tartu Linna Polikliinikus. Lisaks omab Sigrid Eesti Võimlemisliidu juures omandatud aeroobika ja rühmatreeningute (sh vesiaeroobika) treeneri litsentsi, juhendades erinevaid rühmatunde (seljatreening, terapeutiline võimlemine jne) veel Tähtvere Tantsukeskuses, Tartu Lemon Gym’is, Spordiklubis Aktiiv. Flight Club’is juhendab Sigrid ka kontsepttundi Verve, mille loojaks on DCH.

Postitantsu juures võlub Sigridit ennekõike kombinatsioon naiselikust liikumisest ja samaaegsest jõutreeningust. Postitantsu treeningus ei saa arugi, et trenni teed, sest pidev õnnetunne uute elementide sooritamisel on domineeriv emotsioon, mida Sigrid alati trenni otsima läheb.

2020. aastal võttis Sigrid osa Elina Kidika, Ilja Medvedevi ja Diana Harteni exoticu töötubadest.