Mis on Bungee Fit?

17. sept. 2022

Bungee on uudne ja väga kaasahaarav rühmatreening. Tunni alguses kinnitatakse osaleja trossi ja rakmetega lae külge ning tervet tundi saadab energiline muusika. Kardio treeningu käigus saavad head koormust kõik suuremad lihasgrupid ja loomulikult ka südame-veresoonkond ja kopsud. Tund on sobilik kõigile, kes soovivad arendada enda vastupidavust ja jõudu. Osalemiseks ei ole vaja eelnevat treeningkogemust.

 

Treening kestab kokku 45-minutit ja põhineb intervall süsteemil. See tähendab, et harjutusi sooritatakse intensiivsust kasvatades või kahandades. Kindlasti saab korralikult higistada, treening sobib hästi ka kaalu langetamiseks! Õhuakrobaatika harrastajatele on treening kasulik, sest bungees on suur rõhk lisaks ülakeha tugevdamisele ka alakeha koormusvabal treenimisel. See tähendab, et vähendades oma keharaskust trossi abil saab teha raskemaid harjutusi ning seeläbi end veelgi rohkem treenida.

Tundi tuleks valida pikad püksid ja kõhtu ja selga katvad riided, et nende peale panna treeningu ajal rakmed. Jalga puhta tallaga treeningtossud, kaasa kindlasti joogivesi. Meie stuudios olevad rakmed on sobilikud kuni reie ümbermõõduga 66cm ja vööümbermõõduga 120 cm osalistele. Treening ei ole sobilik lapseootel emadele üheski raseduse faasis, südamepuudulikkusega ja hingamiselundkonna vaevustega inimestele.

Registreerimine täiskasvanute rühmatreeningutele: www.flightclub.ee

Registreerimine noorte bungee dance rühmadesse: https://flightclub.ee/et/lastele

Veel postitusi