Eeva

Eeva on läbinud X-pert postitantsu treeneri koolituse Lvl1/LvL2.

Lõpuklassidest alates ning pärast kooli lõppu on Eeva tegelenud mitmete ekstreemspordi aladega, sõitnud lumelauda ning katsetanud eri surfistiile. Suurimaks kireks oligi väga pikalt just nimelt lumelauasõit.

2016. aastal avastas ta enda jaoks jooga, kuid süda nõudis alati ka midagi ekstreemsemat ning pilku köitis postitants. Pärast paariaastast kaalumist ning maalt linna kolimist kasutas Eeva viimaks võimalust ning hakkas Tartus Flight Clubis trennis käima. Edasi on kõik läinud väga ladusalt, eelnev treenitus ja korralik ports hulljulgust on teda väga kiirelt endalegi ootamatult heade tulemusteni viinud ning isu uut õppida ja edasi treenida aina süveneb.

Eeva postitantsu iidoliteks on Olga Koda, Ashley Fox, Sarah Scott, Dan Rosen ja Anastasia Sokolova, kes ta postini tõi. Professionaalidest on Eeva treeninud Kristel Mikkuse, Diana Harteni ning Dani ja Sarah käe all.

Eeva: “Ja kui nüüd tagantjärgi mõelda on elu mind postitantsuks ise ette valmistanud. Juba lapsena keerutasin mängides ümber postide ning fännasin oli pea alaspidi rippumist.”