Karoli

Karoli avastas endas tantsukire juba 3-aastasena, kui liitus spordikooliga Finess. Võimlemise ja tantsimisega tegeles ta umbes 9 aastat, kuni leidis enda jaoks uue spordiala – ujumise. Viimasega tegeles ta mõned aastad spordiklubis USK.
Õhuakrobaatikaga puutus Karoli esmakordselt kokku 2020. aasta jaanuaris, kui Flight Club’is toimus showcase “Ebamaine”, kuhu tema sõbranna teda vaatama kutsus. Seal nägi ta esimest korda õhurõngast ning armus sellesse esimesest silmapilgust. Õhurõnga trennidesse jõudis ta esimest korda 2020. aasta juunis ning mõned kuud hiljem septembris juba ka postitantsu tundidesse. Nüüdseks on saanud sellest tema elu lahutamatu osa. Treenerina on Karolile oluline luua trennis toetav ja sõbralik õhkkond, kuid seejuures peab ta väga oluliseks elementide tehnilise soorituse täpsust, tagades sellega ka õpilase turvalisuse. Lisaks pakub postitants talle eneseteostust ning võimalust areneda inimesena nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Karoli eeskujud õhuakrobaatika maailmas on Olga Trifonova, Anete Blaua ja Bendy Kate. Lisaks on Karoli võtnud osa Ilja Med, Izabella, Estefania Jimeneze, Aljona Amberi ja Alis Burning heels töötubadest ning saanud treenida Riias Anete Blaua käe all eratrennides.

Koolitused:

“Dünaamiline rüht ja asendite korrektsioon” (11.02.2023), koolitaja Kadri Kriisa (TÜ)
“Gymnastics ABC” praktiline seminar (08.01.2023), koolitaja Mihkel Keldoja