Ketlin

Ketlin on tantsimisega kokku puutunud noorest east saati. Ta on läbinud Eesti Tantsuagentuuri kolme aastase täiendõppe tantsijatele ning läbinud Tartu Ülikoolis Infoühiskonna ja sotsiaalse heaolu ning psühholoogia bakalaureuseõppe ained ning töötab treenerina. Lisaks omab Ketlin Eesti Võimlemisliidu juures omandatud vesiaeroobika litsensti ja rühmatreenerite koolitust (EKR III).

Ketlin juhendab erinevaid tantsulisi treeninguid, vesiaeroobika treeninguid, beebide ja väikelaste ujutamise treeninguid erinvatest Tallinna ja Tartu spordiklubides. Ketlin on olnud mitmel aastal Eesti ühe suurima tantsufestivali Koolitants meeskonnas. Lastega töötades on tema jaoks oluline jätta suur rõhk mängule ja loovatele ülesannetele, mis toetavad igati lapse mitmekülgset arengut ja rõõmu liikumisest. Noortega treenindes on tema jaoks oluline omavahelise austus, grupitöö oskuste arengu ja noore iseseisvuse toetamine.

Ketlin: “Postitantsus võlub mind võimalus ennast täiega nautida. Võimalus ennast ületada ja oma kehakeelt arendada. Trenn möödub ja lihas kasvab nii, et seda ise trenni ajal ei märkagi, sest elementide sooritamine võtab suure osa tähelepanust ja on ülimalt sõltuvust tekitav ning lõbus.”