Sünnipäev vol 4

14. aug. 2019

uhuuuuu! Neli aastat on möödas ajast, mil me esimest korda Flight Clubi uksed avasime!

Mul pole sõnu seletamaks, kui õnnelikuks te mind oma entusiasmi ja trennitahtega teete! Tartus õhuakrobaatika stuudiot avades ei kujutanud ma ette, kui armsaks see stuudio ja kõik meie õpilased ning treenerid mulle saavad. Flight Club ei ole lihtsalt trenni tegemise koht. Nii meile endale kui ka paljudele õpilastele on see elu muutev kogemus olnud. Meie õpilased ja treenerid on lihtsalt nii ühtehoidvad ja toetavad.

Me loodame, et oleme teie elus veel pikalt, sest terves kehas on õnnelik ja armastav vaim, onju 🙂

03. augustil pidasime oma sünnipäeva meie uues Tähe stuudios. Meil oli küll algselt plaanis Krista suvilas üritus läbi viia aga Eesti suvi vedas meid veidi alt. Järgmine aasta proovime uuesti!

Meile tulid külla kaks külalistreenerit. Igor viis läbi väga põneva üldfüüsilise trenni, mida ei olnud mitte ainult lõbus kaasa teha vaid ka kõrvalt vaadata 🙂

Elo õpetas meie tüdrukutele ühe kerge tantsukava “You can leave your hat on” loo järgi. Huhh…see tunne, kui naised akna juurest peegli ette kõndima hakkasid oli lihtsalt nii võimas. (keri alla, näed videot ka 😉 )

Suur tänu treeneritele, et tõite meile värsket hingamist ja uusi mõtteid!

Peol oli kõigil võimalik ka oma seisma jäänud trenni riideid müüa. Kirbukas oli suur hitt. Parimad palad kadusid aknalaualt päris kiiresti. Kui sul on huvi veel midagi shopata, siis mõned esemed on veel Tähe saalis olemas (paar asja lausa täitsa tasuta).

Loomulikult ei saanud ühelt sünnipäevapeolt puududa kook. Koogi peale lasime printida eelmisel sünnipäeval tehtud grupipildi. See jõudis super ilusana stuudiosse kohale aga kuna ma ei tulnud selle peale, et soojas ruumis karbi all olev pilt koledaks läheb, siis lahti lõikamise hetkeks oli pilt nagu suur udukogu. No mis siis ikka, panin originaalfoto kõrvale ja kõik said aimu, mis koogil näidatud on.

Paula ja Freyja üllatasid meid imeilusate etteastetega. Need videod tulevad ka varsti avalikuse ette, ole mureta 🙂

Üks eriline üllatus oli meil aga kolmele klubi liikmele välja mõeldud. Nimelt premeerime me juba teist aastat järjest aasta usinamaid trennis käijaid. Premeeritud said need kolm, kes käisid viimase aasta jooksul kõige rohkem trennis.

Esimene koht sai kingituseks 12 korra kuukaardi, teine koht 8 korra kaardi ja kolmas koht 4. korra kaardi.

Siin on meie esikolmik (ajavahemik 10.08-02.08.2019):

Kaire 145 trenni

Grete 129 trenni

Merit 127 trenni

Õhtu lõpes meil kiire fotosessiooniga. Kiire pidi ta juba selle tõttu olema, et päike muudkui loojus ja valgust jäi üha vähemaks. Hoiame siis pöialt, et järgmine aasta õnnestub meil fotoshoot ikka õues teha.

Suur aitäh veelkord kõigile külalistele, et kohale tulite ja meiega toredalt aega veetsite!

Veel postitusi