Tähe 98 stuudio avamine

22. mai 2019

Avasime meie uue stuudio 18. mail. Laupäeval oli Tartus super ilus ilm, päike paistis ja sooja tuli üle 20 kraadi.

Viisime päeval läbi proovitrenne, et kõigil oleks võimalik õhuakrobaatika maitse suhu saada ja õhtul toimus otseloomulikult ka pidu koos esinemistega.

Proovi trennid kestsid kõik 30 minutit ja nii oli paljudel võimalik ära katsetada kohe mitu erinevat trenni järjest. Kõige populaarsemaks osutusid just meie õhu trennid. Hammock, bungee, hoop ja silks trennid olid rahvast täis ja tundus, et kõigile meeldis. No kuidas saakski mitte meeldida, onju? 🙂

Loomulikult sai katsetada postitantsu ja exotic postitantsu, mis meie õpilaste seas üha rohkem ja rohkem populaarsust kogub. Muideks, kui sul ei ole postitantsu kingi, siis võid meiega vabalt ka sokkis tantsima tulla. Kui meeldima hakkab, küll siis aega kingad ka muretseda. Postitantsu kingad erinevad tänava kingadest nende talla tõttu. Konts ei ole talla külge eraldi kinnitatud vaid on ühes tükis.

 

Õhtul kell seitse ootasime kõiki peole. Meil oli väga hea meel näha, et teid nii palju kohale tuli. Nägime palju uusi ja vanu tuttavaid ja loodan, et kõik, kellel huvi said ka õhus rippuda 🙂

Jätsime oma külaliste jaoks kõik varustused üles. Kadri lapsed olid muidugi esimesed, kes bungeel imevigureid tegid ning aja möödudes liikusid juba enamus külalisi seina äärest ära ja uudistasid julgemalt ringi.

Õhtu jooksul astusid lavale nii meie treenerid kui ka õpilased. Anna ja Freyja tegid nii imelised etteasted, et ma kuulsin veel terve õhtu külalistelt kiidusõnu. Nelli esines lausa kaks korda ja täiesti improviseeritud kavadega mis tundusid minu arvates väga läbimõelduna. Kui see pole professionaali tunnus, siis mis on? 😉

Katrin astus üles sellega, mida ta kõige paremini oskab. Tõeliselt lummava exotic postitantsuga – mul võttis küll mõne koha peal hinge kinni. Õhtu naelaks olid meil Paula ja Krista, kes tegid bungee tantsu/fitness etteaste. Mina isiklikult polnud midagi sellist küll varem näinud, väga põnev ja kaasahaarav esitus oli.

Esinemiste videod on üleval (või tulekul, oleneb millal sa seda loed 🙂 ) meie YouTube lehel.

Suur, suur tänu kõigile armsatele külalistele ja meie vingele treenerite meeskonnale. Ilma teieta meie stuudiot ju poleks!

Veel postitusi