Tähe saamislugu

20. mai 2019

Aprilli alguses leidsime Tähe 98 ruumid. 20. aprill oli asi kindel – leping sõlmitud ja ehitustööd võisid alata. Olime õnnega koos, kui leidsime endale treeningsaali millega tuli kaasa väike riietusruumi ala koos duššinurga ja saunaga.

Loomulikult ei saa aga lihtsalt niisama sisse kolida. Meil oli vaja seinad värvida, sisustus muretseda, põrand panna, lae kinnitused puurida, peeglid tellida jne jne.

Huhh…päris palju tööd.

Värvimistöödeks kulus meil umbes 20 tundi. Jah, kõik seinad värvisime ise. Meie armsad treenerid, sõbrad ja pereliikmed tulid appi ca 200 ruutmeetrist saali värvima. Eriti raske oli tume punast ja sinist värvi katta. Tuli kolm kihti panna, enne kui sein tundus ühtlane olevat. Seega, kui näete, et kuskilt veel midagi paistab siis pigistage silm kinni, sest me oleme siiski tantsijad mitte maalrid 🙂

Seinad said värvitud ja aeg oli tõsisemate töödega algust teha. 04. mail võtsime neli meest kampa ja hakkasime pihta. Naised pesid dušširuumi ja wc seinad ja põrandad üle ning mehed alustasid töödega treeningsaalis. Me panime uue põranda sinna kus vana laminaat oli kahjustatud, kinnitasime lae kinnitused ära, katsime mõned uksed kinni ja tegime need helikindlamaks. Samuti sai püsti meie käsitööna valminud lett.

Üllatus oli suur, kui mehed avastasid, et igale poole ei saagi vajaminevaid kinnitusi installeerida. Lagi on küll betoonist aga seinad ja postid on kipsist. Meile oli aga oluline, et treeningvahendeid ei pea redeliga vahetama hakkama vaid saaksime seda põrandalt teha. Õnneks oli peegli poolne sein piisavalt tugev, et seda kasutada. Nüüd on meil peegli ees küll köite kuhi aga treeneritel käib varustuse vahetamine mugavamalt.

Kokku toimetasime 14 tundi ja kuna enamus meist elavad Keilas, siis kodus olime alles kell neli hommikul.

Kolm päeva enne avamist saime ka postide kinnitused lakke ja muud nipet näpet tehtud. Igatahes tunne läks peale seda kohe paremaks ja usk, et kõik saab õigeks ajaks tehtud tuli tagasi 🙂

Veel postitusi