Tere tulemast Flight Club’i blogisse, armas tulevane treenija ja vana sõber!

25. aug. 2021

See postitus toob sind lähemale meie tegemistele, anname sulle ülevaate, mida meie klubi ruumid ja inimesed sulle sel hooajal pakuvad.

 

Kes me oleme ja kellele me oleme?

Flight Club on Tartu pikima ajalooga õhuakrobaatika stuudio. Oma uksed tegime esimest korda lahti 2015. aasta suvel, sellest hetkest alates oleme lennanud ja ei kavatsegi jalgupidi tagasi maale astuda. Meie juurde on oodatud kõik treenijad. Nii need, kes astuvad tantsusaali alles esimest korda ja soovivad avastada endas midagi uut ning leida liikumisest rõõmu, kui ka kõik need, kellel on sihiks silme ees suured võistlused ja värvikad esinemised. Treeningutel ei ole vanusepiire. Laste jaoks on eraldi laste tantsutrennid.

Stuudios on avatud ja suletud grupid. Avatud grupid sobivad eriti hästi neile, kel pole võimalik igal nädal samal ajal trennis käia. Neisse tundidesse saab registreerida kodulehel kuni kolm tundi enne trenni. Enamus meie tunnid ongi just avatud grupi põhimõttel. Suletud grupid on neile, kes eelistavad tunnis näha alati sama seltskonda. Nendesse grupidesse avatakse eraldi registreerimine koos kindlate ühiste treeningaegadega. Uutest kinnistest grupidest antakse jooksvalt teada stuudio sotsiaalmeedias ja kodulehel.

 

Kus me asume ja millised on meie ruumid?

Treenime kahel aadressil. Näituse 26 asuvas stuudios on armas ja kodune viie postiga saal. Olemas on kõik vajalik ohutuks harjutamiseks. Saalis on ka kardinatega eraldatud garderoob, kus saab riietuda ja tunni algust oodata. Õhtustes tundides kaunistavad stuudiot meeleolu loomiseks erinevad tulukesed. Sellel aadressil toimuvad postitantsu ja aerial hoop treeningud. Tähe 98 asuvas stuudios on meil veidi suurem saal, mis koosneb kahest osast. Esimene ja teine saali osa on eraldatatavad kardinaga. Üks pool saalist on suunatud erinevatele postitantsu treeningutele, seal on kokku üheksa posti. Teises saali osas on laes spetsiaalsed kinnitused, kuhu saab üles sättida erinevates õhuakrobaatika treeningutes vajaminevat inventari. Seda reguleerib igale kliendile sobivaks treener. Saalis toimuvad laste treeningud, bungee fit, akrobaatika, kaasaegne tants, hammock ja aerial silk ning postitantsu tunnid. Tähe stuudios on eraldi garderoobiruum, pesemisruum ja asjade hoiustamiseks kapid. Garderoobis on mõnus istumisala. Mõlemas stuudios on olemas õhukesed matid, mida kasutame soojenduse ja venituse ajal. Samuti paksud matid, juhuks kui keegi tunneb, et vajab lisakindlust harjutamisel. Kummilindid, joogaplokid ja muiduigi ka posti puhastamiseks spreipudelid desinfitseeriva vahendiga.

 

Mida Flight Club pakub?

Meil juhendavad tunde mitmekesise ja erineva taustaga treenerid. See annab kõigile võimaluse leida just endale meeldivaim treeningviis ja pakub võimalust alati midagi uut mõnes teises tunnis katsetada. Stuudios toimuvad tunnid täiendavad teineteist. Soovitame kõigile erinevate tunniplaanis olevate trennide katsetamist. Meie september 2021 tunniplaanist leiab järgnevad tunnid:

 

-pole intro

-pole intro/lvl 1

-pole lvl 1

-pole lvl 1/lvl 2

-pole lvl 2

-pole lvl 2/lvl 3

-pole lvl 3

-pole fit

-strip plastic

-exotix pole algajad

-exotic pole

-hammock lvl 1

-hammock lvl 2

-aerial silks

-aerial hoop lvl 1

-aerial hoop lvl 2

-bungee fit

-akrobaatika

-lastetreening vanus 3-6

-stretching

-kaasaegne tants algajatele

-low flow tricks

Me pakume ka stuudio rentimise teenust. Klient saab omale võtmed ja ligipääsu süsteemile, kus endale privaatset saali kasutamise aega broneerida. Siinkohal tuleb meeles pidada, et ohutust ei tohi unustada ja üksi trikke katsetades tuleb jätkuvalt olla enda keha suhtes vastutustundlik.

 

Igast meie pakutavast treening-stiilist on võimalik saada ka eratunde. Need tuleb eelnevalt kokku leppida ja käivad hinnakirja alusel. Eratund on inimesele, kes soovib individuaalsemat lähenemist, kiiremat arengut või personaalset koreograafiat. Tunni sisu lepitakse eelnevalt juhendajaga kokku.

 

Stuudios on saadaval ka erineva väärtusega kinkekaardid, mida saab realiseerida kõikide meie teenuste kaudu. Meil on lisaks tavatreeningule ja saalirendile võimalik veel korraldada sünnipäeva, firma- ja tüdrukuteõhtu raames meeleolukaid tunde koos väikese šampusega. Erinevate peopakettidega saab tutvuda meie kodulehel.

Veel postitusi