[{"2022-12-04":[{"algus":"2022,12,04,16,00,00","lopp":"2022,12,04,17,00,00","taidetud":"6","vaba":3,"stuudio":"1","treeneriNimi":"Katrin","trenniNimi":"OPEN LvL","trenniNid":"6305","trenniKirjeldusNid":"30","registered":0,"waitinglist":null}]},{"30":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/openlvl_0.png"}}]
Tere tulemast Flight Club õhuakrobaatika klubisse

Flight Club pakub Tartus mitmeid õhuakrobaatika treeninguid juba 2015. aasta suvest. Meie põhisuunitlus on postitants ning aastate vältel on selle kõrvale lisandunud mitmed teised õhuakrobaatika alad. Pakume lisaks postiakrobaatikale ka populaarseid tsirkuse suunitlusega treeninguid nagu näiteks aerial silks (õhukangad), aerial hammock ning aerial hoop (õhurõngas). Lisaks pakume Eestis ainsana sellist unikaalset kardiotreeningut nagu Bungee Fit ja loomulikult on tunniplaanist leitav ka palju muud erinevat.

 

Stuudiona on meie prioriteediks klientide turvalisus. Just sellepärast suuname oma treeningutes erilist tähelepanu tugeva baasi saavutamisele ning korrektse tehnika õpetamisele. Meie postitantsutreenerid on läbinud  X-pert postitantsutreeneri koolituse ning omavad pikaaegset kogemust erinevates kehakultuuri valdkondades. Lisaks on treenerid osalenud mitmetes erinevates meistriklassides ning arendanud ennast vastavalt oma treeningvahendi nõuetele. Nii meie õpilased kui ka treenerid on meie stuudiot väga edukalt erinevatel õhuakrobaatikavõistlustel esindanud, nii et kui sul on soov õhuakrobaatika vallas võistelda, oled meie juures just õiges kohas!

Treeningutesse ootame aga igasuguse treenitustasemega õpilasi. Meil on tunde nii täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele! Me garanteerime, et järjepidevalt trennis käies on kõigil võimalik soovitud tasemele jõuda.

Meil on Tartus kaks stuudiot. Meie esimene ja väga armas ja hubane stuudio asub Näituse 26 aadressil. 2019. aasta kevadel avasime uue stuudio Tähe 98 aadressil, mis on palju suurem ja avaram ning kus on ohtralt ruumi ka lisaks postile teisi õhuakrobaatika vahendeid kasutada. Uues stuudios on ka pesemisvõimalus.

Meie hommiku- ja  kuukaardid kehtivad samaaegselt mõlemas stuudios (hommikukaardiga saad osaleda ainult treeningutel, mis algavad enne 15.00).

Juhul, kui soovid meiega ühendust võtta, saad seda teha kas e-maili teel (info@flightclub.ee) või kirjutades meile sotsiaalmeediasse!