[{"2023-02-09":[{"algus":"2023,02,09,17,30,00","lopp":"2023,02,09,18,30,00","taidetud":"11","vaba":-2,"stuudio":"1","treeneriNimi":"Karoli","trenniNimi":"POLE LvL 1","trenniNid":"6664","trenniKirjeldusNid":"24","registered":0,"waitinglist":null}]},{"24":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/lvl1_0.png"}}]
Karoli

Karoli avastas endas tantsukire juba 3-aastasena, kui liitus võimlemiskooliga SK Finess. Võimlemise ja tantsimisega tegeles ta umbes 9 aastat, kuni leidis enda jaoks uue spordiala – ujumise. Viimasega tegeles ta mõned aastad spordiklubis USK. Peale seda on Karoli proovinud kätt veel mitmel erineval spordialal, näiteks jooga, ballet ja võrkpall.
Õhuakrobaatikaga puutus Karoli esmakordselt kokku 2020. aasta jaanuaris, kui Flight Club’is toimus showcase “Ebamaine”, kuhu tema sõbranna teda vaatama kutsus. Seal nägi ta esimest korda õhurõngast ning armus sellesse esimesest silmapilgust. Õhurõnga trennidesse jõudis ta esimest korda 2020. aasta juunis ning mõned kuud hiljem septembris juba ka postitantsu tundidesse. Nüüdseks on saanud sellest tema elu lahutamatu osa. Postitantsu juures paelub Karolit enim võimalus kehastuda läbi tantsu kellekski teiseks ning seeläbi ennast avastada. Lisaks pakub postitants talle eneseteostust ning võimalust areneda inimesena nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Karoli eeskujud õhuakrobaatika maailmas on Bendy Kate, Anete Blaua, Mischka ja Heather Williams. Lisaks on Karoli võtnud osa Ilja Med, Izabella, Estefania Jimeneze ja Aljona Amberi töötubadest ning saanud treenida Riias Anete Blaua käe all eratrennides.

2020. aastast õpib Karoli informaatikat Tartu Ülikoolis. Lisaks programmeerimisele võib Karolit leida lugemas, pildistamas või maalimas nii lõuendile kui ka arvutis.