[{"2022-09-26":[{"algus":"2022,09,26,09,25,00","lopp":"2022,09,26,10,25,00","taidetud":"3","vaba":6,"stuudio":"1","treeneriNimi":"Ketlin","trenniNimi":"POLE LvL 1","trenniNid":"5494","trenniKirjeldusNid":"24","registered":0,"waitinglist":null}]},{"24":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/lvl1_0.png"}}]
Karoli

Karoli avastas endas tantsukire juba 3-aastasena, kui liitus võimlemiskooliga SK Finess. Võimlemise ja tantsimisega tegeles ta umbes 9 aastat, kuni leidis enda jaoks uue spordiala – ujumise. Viimasega tegeles ta mõned aastad spordiklubis USK. Peale seda on Karoli proovinud kätt veel mitmel erineval spordialal, näiteks jooga, ballet ja võrkpall.
Õhuakrobaatikaga puutus Karoli esmakordselt kokku 2020. aasta jaanuaris, kui Flight Club’is toimus showcase “Ebamaine”, kuhu tema sõbranna teda vaatama kutsus. Seal nägi ta esimest korda õhurõngast ning armus sellesse esimesest silmapilgust. Õhurõnga trennidesse jõudis ta esimest korda 2020. aasta juunis ning mõned kuud hiljem septembris juba ka postitantsu tundidesse. Nüüdseks on saanud sellest tema elu lahutamatu osa. Õhuakrobaatika juures paelub Karolit enim võimalus kehastuda läbi tantsu kellekski teiseks. Lisaks muidugi see võimas eneseületuse tunne, kui suurt füüsilist jõudu ja head kehalist tunnetust nõudev element välja tuleb.

Karoli eeskujud õhuakrobaatika maailmas on Bendy Kate, Doris Arnold, Mischka ja Aisling Nί Cheallaigh. Lisaks on Karoli võtnud osa Ilja Med, Izabella, Estefania Jimeneze ja Aljona Amberi töötubadest.

2020. aastast õpib Karoli informaatikat Tartu Ülikoolis. Lisaks programmeerimisele võib Karolit leida lugemas, pildistamas või maalimas nii lõuendile kui ka arvutis.