[{"2019-12-06":[{"algus":"2019,12,06,17,30,00","lopp":"2019,12,06,18,30,00","taidetud":"7","vaba":3,"stuudio":"1","treeneriNimi":"Nelli","trenniNimi":"Aerial Silks","trenniNid":"845","trenniKirjeldusNid":"432","registered":0,"waitinglist":null}]},{"432":{"image":"https:\/\/flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/silks1.png"}}]
Teretulemast õhuakrobaatika maailma!

Meie tunniplaanist leiad väga palju põnevaid trenne! Oleme suunitletud just õhuakrobaatikale aga pakume ka täitsa "maiseid" trenne nagu näiteks stretching.

Selleks, et meie trennidest osa võtta, palume sul eelnevalt kodulehel endale kasutajakonto luua. Kuna meie trennides on kohtade arv piiratud, siis registreeri ennast tunniplaani osas soovitud trenni.

Jälgi kindlasti, kus stuudios sinu trenn toimub (meil on kaks asukohta: Näituse 26 ja Tähe 98)

Trenni eest saad tasuda kohapeal sularahas.

POLE intro
Pole INTRO mõeldud kõigile, kes pole kunagi varem postitantsuga kokku puutunud.
POLE LvL 1
Kui sa tunned, et trikid ja poosid Intro tunnist on juba selged ja tahaksid kõrgustesse liikuda, siis ootame sind meie lvl1 tundi.
POLE LvL 2
LvL 2 tunnis hakkame rohkem pea alaspidi asenditega tööd tegema. Jõu elemendid saavad nüüd rohkem tähelepanu ja kombinatsioonid on keerukamad ning pikemad.
POLE LvL 3
Postitantsu level 3 on mõeldud meie edasijõudnud õpilastele. See on ka ühtlasi meie kõige kõrgem tase.
OPEN LvL
Open LvL on postitantsu trenn kuhu saavad tulla kõikides tasemetes õpilased.
Pole DANCE intro
Pole Dance on tantsuline tund, mis sisaldab liikumisi nii postil, ümber posti kui ka põrandal (floorwork).
Exotic pole
Exotic postitantsu juured on striptiisis, sellest tulenevalt väljendub selles zanris võrreldes teiste postitantsu stiilidega kõige enam erootiline või seksikas/seksuaalne maneer.
Stretching
Stretching on venitustund mis sobib ideaalselt täiendama tavalist jõu- ja/või kardiotrenni.
Hammock
Aerial Hammock on treeningstiil, mis pärineb nagu ka aerial hoop, tsirkusest, ainult rõnga asemel kasutatakse rippuvat kangast.
AERIAL hoop
Aerial hoop, ehk õhu rõngas on paljudele just tsirkuse etendustest silma jäänud. Aerial hoopi trenn sobib kõigile tasemetele.
Bungee Fit
Bungee on äärmiselt eriline ja väga kaasahaarav treening, mida tehakse olles trossiga lae külge kinnitatud.
Bungee Dance
Bungee Dance on vinge tantsuline treening, mis algab soojendusega ning millele järgneb koreograafia õppimine ja kordamine.
Aerial Silks
Pole FIT